SEIS AÑOS DE VIDA

Tiempo de fiesta! Cusco bestaat 6 jaar en dat vieren we samen met jou! Drie dagen lang wordt het een fantastisch feestje. Wat kan je verwachten? Bij binnenkomst trakteren we je op het heerlijke welkomstdrankje Inca Pisco. Uiteraard zorgen we voor een verrassend 6-gangenmenu bestaande uit de lekkerste Cusco gerechten. We maken de feestelijke avond compleet met op vrijdag een swingende Latin band en op zaterdag & zondag live-muziek van Mad Pianos.

 

Vier jij deze bijzondere verjaardag met ons mee?
Dan zien we je graag op 31 maart, 1 of 2 april!
Reserveren kan via de website of telefonisch via 0413-264588.

We zijn geopend vanaf 17.00 uur. Op vrijdag en zaterdag zijn de kosten voor dit smakelijke feestje bedragen €66,50 euro per persoon.

Op zondag 2 april is het familiedag. We serveren dan een 4-gangen menu voor €44,50. Kinderen t/m 12 jaar eten op deze dag gratis mee!

Het is op deze avond niet mogelijk om van de reguliere menukaart te bestellen.